Po dlouhé době - NĚCO

21. června 2009 v 14:59 | Miný
Uáááá!

* Miný tu dlouho nebyla a Miný to ví, nemyslete si, že ne. Ale Miný má důvod. No nevím jestli se tomu dá říkat důvod, ale každopádně to zapříčinilo to, že jsem nepřidávala články. Prsty v tom má samozřejmě škola (zarach skončil pár dnů na to, co jsem přidala naposledy článek). Ach Buddho ať už je po všem! Už jen týden a škola končí a pak hurá holidays! Jak já se těším, to snad nedokáže vypočítat žádný přístroj ve vesmíru. Dva měsíce neuvidím ty hnusný znuděný ksichty spolustudentů a rádoby profesorů. Skvostný a slastný pocit. Vskutku.

* Nemáme střechu nad hlavou. Doslova. Vzali nám ji i strop i některé stěny i štít domu a teď tu oxidujou ti dělníci - hnusní. Náš dům vypadá velmi odstrašujícně. Doufám že konečný výsledek bude stát za to.

* Nesnáším třešně a právě se jima cpu. Jsou hnusný, hořký a nejedlí, ale nemůžu přestat. Je to jako droga, jednou okusíte a už neskončíte. Bolí mě břicho, cítím se nafoukle a chce se mi zvracet. Ty třešně musí pryč a hned - pomůžete mi někdo?..

* V pondělí jsem měla psát kompozici na téma Láska a dle mého názoru je to téma naprosto debilní a opravdu jsem byla v koncích, nevěděla jsem už jak dál, dokonce jsem se na to chtěla vybodnout, ale nakonec jsem to fakt napsala. A víte vy co se stalo? Pokud hádáte, že mám nejlepší kompozici ze třídy, učitelka mě vychvalovala do nebes a můj intelekt přirovnávala k vysokoškolákům a ještě k tomu mi dala na výzo 2 z češtiny, pak hádáte správně. Miný je prostě génius.

* A představte si, že Miný letos po prvé vlezla do naprosto ledově ledového bazénu! Venku sice foukal vítr, ale když do toho šla ségruna, musela jsem dokázat taky, že já na to mám. Asi po dvou hodinách psychické připravy na vodu ledovou jako z oceánu, jsem tam vlezla a stála jako solnej sloup. Poté jsem začala poskakovat z nohy na nohu - přirovnala bych to postižené opici - a tím chtěla vytvořit jakési teplo, abych neumrzla. Následně mě zradil kruh a já se smekla a celá se v té vodě pořádně vymáchala. Brrrr. Raději to ještě nezkoušejte. Miný zřejmě doufá, že z toho nastydne a prodlouží si tak prázdniny.

* Tak moc jsem nechtěla na třídní dvoudenní výlet, až jsem fakt nejela. Vskutku dneska (v neděli - dementi) vyjeli na výlet do jakéhosi lanového centra poblíž Třebíče (tedy, myslím, že to byl Třebíč) a v pondělí večer se budou vracet. No a já se z toho vykroutila. Zkrátka a dobře, jsem doma, mám se fajn, dobře jsem se vyspala (protože kdybych jela, musela bych vstávat v 5:00!) a třída mi nechází. Mohla by spadnout z nějaké skály a už se nevracet. Muhehe.

* Nu, jsem velmi líná psát dál, tak se musíme chtě-nechtě rozloučit. Miný opět přemýšlí nad něčím inteligentním, ale nic jí nenapadá. Smůla lidi, budete se muset spokojit s tímto. Nazdar zmrdi :P

BTW: Pokud chcete zanechte mi někdo svoji adresu na e-mail (-Minnie-@seznam.cz), Miný má strašnou chuť někomu poslat dopis (napíšu všem!). Díky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Winnieh Winnieh | Web | 21. června 2009 v 19:02 | Reagovat

Miný je hodná že píše. Miný musí nastydnou, když už já nemůžu mít delší prázdniny, tak aspon někdo:D
Miný je geniální. Šikovná Miný.
Viný taky nesnáší třešně, takže ne, nepomůže ti. Viný taky bude přestavovat, ale byt. a střechu mít bude. Viný nesnáší ledový bazény. Viná nesnáší zimu. Viný musí přestat o sobě mluvit ve třetí osobě.
Ještě se chci zepta, jednou si psala, že sis koupila obrovský sluneční brejle s nápisem BITCH na nožičce. Viný se ptá kde?:D

2 LuSs x3 LuSs x3 | E-mail | Web | 21. června 2009 v 21:35 | Reagovat

Mhm. Třešně... já bych se s tou pomocí obětovala... XD
No vidíš, já jsem tak dokonale nemocná a ani jsem to neplánovala (jakože si jednou za čas naplánuju. Hm, v úterý se mi nechce do školy, protože píšem ze zemáku, tak mě ráno začne bolet břicho a budu zvracet.  To zavolám pak v úterý ráno mámě a mám klid. :D)
Navíc těch posledních čtrnáct dní je to vždycky strašná flákačka (teda pro ty, co se nesnaží si na poslední chvíli opravit známky). Co jsem chodila do středy do školy, tak jsme jen čuměli na horory (já do knížky) a nebo do monitoru (já skrz monitor XD).
Jinak - jsi génius. Já nesnášim psaní slohů a ještě víc nesnášim psaní výplodů v občanské výchově na téma 'Moje budoucnost'. Jéžiš jak kdybych to mohla vědět. Můžu si naplánovat frajera s károu za několik milionů, teď jde jen o to, abych ho potkala a aby o mě měl zájem. Učitelé jsou hloupí! Za to žáci a studenti geniální... někteří! XD

3 Maggie Maggie | Web | 22. června 2009 v 8:25 | Reagovat

Chňá, třešně nenávidím, jsou hnusný!!! :D
Na náš školní výlet jsem taky nejela, protože naše třídní je děsná a naše třída taky! :D
Na kompozici na téma Láska bych se vykašlala, neboť se mi té proradné věci na EL nedostává! :D

4 Maggie Maggie | E-mail | Web | 22. června 2009 v 8:26 | Reagovat

P.S. Tady máš ten email! :D

5 Tykev Tery Tykev Tery | Web | 22. června 2009 v 19:46 | Reagovat

Třešně a brambůrky sou šíleně návykový. Droga. Chááá, budu dealer. Dycky sem chtěla bejt dealer. :D
Do lanovýho centra? To se ti ani nedivim. Já totiž rozhodně nejsem lanovej typ. Ty lana sou...houpavý....úzký....a nespolehlivý. Tak! :D

6 Ká | Web | 24. června 2009 v 15:30 | Reagovat

Ach Minnie, ty jsi se vrátila? Muhehehe, to je dobře...a dej sem ty třešně xD.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.