I must get out of here!

20. dubna 2009 v 15:52 | Znuděná Min
Já jsem prostě inteligent. Jakmile vejdu do školy, hádejte co se stane? Stejně na to nepřídete, tak já vám to sdělím. Pozvracím se. Ano až tak silný vliv ta škola na mě má. Především pak na moje zažívací ústrojí. Alespoň už všichni vědí, jaké pocity ve mě vyvolávají.

Tak jsem teda už 5 hodin doma a udělala jsem velký kulový, protože jsem celou dobu hlídala ségru. Opradu mám strašně záživný život, tak to už ani nemusíte dočíst. Pořád tu budou jenom samý kery o tom, jak strašný mám život. A to fakt mám. Neznám nikoho kdo by mi ho záviděl. Není co totiž závidět. To já sama už pomalu závidím život dětem v Africe *haha*né, tak špatně na tom snad nejsem

Právě mě kámoška píše na ICQ jestli s ní jdu ven, že bychom se jakože fotily. No ano, někdo venku kouří, někdo zas si zajde na hřiště, někdo si dojde na zmrzlinu a my se rády fotíme. Focení je zábava, i když se musíte snažit, abyste nevypadali jako kokoti, ale pak se nakonec stejně povede tak pět fotek z padesáti.

Je mi zima, chci se jít ven fotit, ale nemůžu. Moji trýznitelé (čti rodiče), mě prostě nepustí. Prej "radši se uč"....mám dotaz "k čemu mi to bude?!"

Asi tak za 4 hodiny, se sem opět vrátím a zkontroluju blog, zda-li tu někdo byl, což mi připomíná, že nemám zavedený ještě to počítadlo návštěvnosti. Stejně pak zjistím, že to nikdo nečte. Víte ono mi nezáleží ani tak na návštěvnosti, ale spíš mi hodně záleží na komentářích, tak pokud toto někdo čtelituju tě, tak prosím, zanech komentík. DÍKY

No nic, já teda letím, už pět minut dělám jakože se učím a doufámzřejmě marně, že mě pustí ven.

Tak chau burani :P


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.