Austrálie!

22. dubna 2009 v 18:27 | Min
Dneska jsem byli se školou v kině na filmu Austrálie. Musím uznat, že to je moc pěkný film, opravdu, mě ohromil. A herecký výkon mého oblíbence Hughe Jackmana a Nicole Kidman byl na výbornou. Nechápu ty kritiky. A dost mě rozčilovali ti magoři co si prostě neodpustili tleskání. Pořád tleskali nebo pískali - v kině! Magoři, fakt jo.

Jinak mě ten film na tolik ohromil, že až budu procestovávat svět, musím se zastavit samozřejmě i v Austrálii. A tam nějakou chvíli pobudu, pořídím si velký pastviny a budu chovat dobytek a pak tam bude taky sexy honák a ten mi bude pomáhat a nakonec se do sebe zamilujeme. Ach. Dokonalé. Jako z filmu, ale nás nebudou bombardovat japončíci, to teda ne. Už se nemůžu dočkat, až tam pojedu!

Teď tu sedím na židly u compu a čtu si ten výtvor co jsem napsala. Divný. Je to o holce, co je děsná mrcha. Naprosto bez pointy. Bez děje. Jen divnej popis. Možná to sem časem dám, ale nevim, nevim, přece jen je to divný. Ach tohle je tak divný odstavec.

Chci na záchod, ale jsem líná se zvednou z tý proklatý židle, ke který jsem už asi přirostla a stala se z nás siamská dvojčata. Člověkožidle - nový druh, nezapomeňte se zastavit v cirkusu a shlédnout tuto kuriozitu! Proč jen jsem tak líná a tak závislá? Když nad tím tak přemejšlím, tak to zvládnu, prostě jen vstanu a dojdu si tam, na compu mi přece nic neunikne nebo jo?!

PS: To s tou Austrálií myslím naprosto vážně!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.